Adeta bizim bir parçamız haline gelen cep telefonlarımız sürekli yanımızda bulunuyor. İş yaparken, yemek yerken hatta uyurken bile başucumuzda olup sürekli kontrol altında tutarız telefonlarımızı. Ve bir sürü paralar ödeyerek satın aldığımız için bir hayli değerlidir de. Ama yanlış yazılımlar ve bizim farkında olmadan yaptığımız hatalardan dolayı cep telefonlarımızda çokça karşılaştığımız bir durum vardır. Telefon rehberimizin silinmesi.

Ne kadar zor, sıkıcı ve üzücü bir durum olduğunu çok iyi bilirim. Önemli olması için iş adamı falan olmanıza da gerek yoktur. Her yaştan her statüden kısacası tüm cep telefonları kullanıcıları için çok zor ve sıkıntı yaratan bir durumdur. Acil ulaşmamız gereken insanlar, görüşmemiz gereken bizden haber bekleyen onlarca insan vardır. Ama siz rehberinizin silinmesinden dolayı hiç birisine ulaşamıyorsunuzdur.

Bu işten kolayca kurtulmanızın yolu 11870’den geçmektedir. Nasıl mı? İsimden numara bulma işlemimiz sayesinde. Evet, yanlış duymadınız. 7 Gün 24 Saat hizmet veren 11870’i arayarak isimden numara sorgulama yaptırın aradığınız kişinin numarasına dakikalar içerisinde ulaşın. Cep numara sorgula işlemi yaptırarak bilinmeyen numaralar derdinize kökten çözüm buluyoruz.

Bir Cevap Yazın

Post Navigation