’118 70’’ lisansı dahilinde; bütün operatörler; Turkcell, Vodafone, Avea ve Türk Telekom abonelerinin bilinmeyen numaralarını bir tek numara 118 70’üzerinden halkımıza sunmaya başlayan Türkiye’deki ilk büyük ve kaliteli rehberlik hizmeti veren bir servis olma özelliğini taşımaktadır.118 70’’ Bilinmeyen Numaralar Servisi’ne ulaşabilir, isimden telefon numarası sorgulama veya numaradan isim sorgulama yapabilir, dilediğiniz kişinin numarasına yada hat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

’118 70’’ Bilinmeyen No servisini kullanmak için uzman ekibimize bilmediğiniz numarayı vererek hem sabit, hem GSM hatlarından aranılabilen, hem sabit hem GSM numaralarına ait bilinmeyen no sorgulama  yapabileceğiniz tek numara.

118 70‘i arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismi, adresi ve şehir bilgileri ilen türk telekom isimden numara sorgulaması yaparak istediğiniz kişinin numarasına anında ulaşabilirsiniz. Hepsi bununla sınırlı değil, ”118 70” ile Türk Telekom, numaraları ve Turkcell, Vodafone ve Avea Bilinmeyen Numaralar Servisi ile bilinmeyen numara sorgula yaparak istediğiniz kişinin telefon numarasına ulaşabilirsiniz

 

 

Bir Cevap Yazın

Post Navigation